KONST / Litografier / Färglitografi 10026205
nr 1002 6205
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), HC-upplaga, 26/30, signerad, motivet: 50x42
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:24:33
8/12 11:32:51
300 kr
14/12 18:27:03
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg